Asistentka útvarů přímo řízených generální ředitelkou

Národní památkový ústav je vysoce odbornou a prestižní výzkumnou státní institucí, která má jedinečné poslání v oblasti ochrany a prezentace kulturního dědictví České republiky. Generální ředitelství Národního památkového ústavu, příspěvkové organizace vypisuje výběrové řízení na pozici: asistentka útvarů přímo řízených generální ředitelkou.

Pracovní náplň:

  • administrativní podpora útvarů přímo řízených generální ředitelkou,
  • administrativní podpora náměstka generální ředitelky pro informatiku a digitalizaci,
  • příprava podkladů a kontrola dokumentů, správa dokumentů ve spisové službě,
  • kontrola a správa elektronických docházek,
  • plánování a příprava schůzek a zasedání, hlídání termínů,
  • hmotná odpovědnost za pokladnu pro drobná vydání, zpracování vyúčtování,
  • spolupráce s ostatními sekretariáty náměstků generální ředitelky,
  • zpracování, evidence a oběh dokladů v rámci odborů přímo řízených generální ředitelkou, tj. objednávky, cestovní příkazy apod.,
  • realizace dlouhodobějších kontrolních úkolů, evidence a registr smluv,
  • příležitostný zástup asistentky generální ředitelky, popř. vedoucí kanceláře generální ředitelky ve vybraných činnostech,
  • příležitostný zástup na podatelně generálního ředitelství.

Požadujeme:

  • minimálně středoškolské vzdělání s maturitou,
  • výbornou znalost MS Office, znalost speciálních programů pro spisovou službu výhodou,
  • znalost pravidel českého jazyka včetně pravidel pro úpravu dokumentů,
  • komunikativní znalost anglického jazyka výhodou,
  • praxe na obdobné pozici výhodou,
  • pečlivý a aktivní přístup k práci,
  • spolehlivost, diskrétnost, loajalitu, příjemné vystupování,
  • komunikační, koordinační a organizační dovednosti,
  • schopnost samostatného řešení problémů, schopnost týmové spolupráce.

Nabízíme:

  • zajímavou a smysluplnou práci v přední kulturní a výzkumné instituci,
  • stabilitu státní příspěvkové organizace,
  • pracoviště cca 5 minut pěšky od stanice Malostranská,
  • finanční ohodnocení dle přílohy č. 1 NV č. 341/2017 Sb. v platném znění, platová třída 10,
  • osobní ohodnocení,
  • příjemný pracovní kolektiv,
  • pět týdnů dovolené,
  • pružnou pracovní dobu, indispoziční volno, příspěvek na stravování (stravenkový paušál),
  • po zkušební době bezplatné vstupy na památkové objekty ve správě NPÚ i pro rodinné příslušníky,
  • služební telefon a výhodné tarify pro rodinné příslušníky.

Nástup možný dohodou.

V případě zájmu zašlete svůj životopis a motivační dopis elektronicky do 31. 10. 2024 na e-mail: fenikova.lenka@npu.cz.

NPÚ si vyhrazuje právo výběrové řízení kdykoliv zrušit.

Informace o zpracování osobních údajů uchazečů o zaměstnání jsou uvedeny na www.npu.cz v části: ochrana osobních údajů.